Destinasyonları Keşfet

Tüm yıl varsa yoksa iş güç ile uğraştınız, yoruldunuz ve artık güzel bir tatili hak ettiğinizi düşünüyorsunuz ve senede belki de bir kez yapacağınız seyahatin mükemmel geçmesini istiyorsunuz. Hafta içleri yoğun çalışıyor ve hafta sonunuzu seyahatlere ayırmak istiyorsunuz ama bu kısıtlı zaman diliminde nereye seyahat edeceğinizi ve neler yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz.  Ya da bir gezgin olmak ve dünyayı dolaşmak için tüm hayatınızı yeniden planlıyorsunuz ama nerelere seyahat ederek ve nasıl bu işe başlayacağınıza karar veremiyorsunuz.

O zaman doğru yerdesiniz. 🙂 Bu sayfada sizinle şimdiye dek seyahat ettiğim ülke ve şehirlere dair en güncel ve kapsamlı bilgileri paylaşıyorum. Gezilecek yerler, yapılacak aktiviteler, yeme içme alternatifleri, konaklama önerileri, bütçe tasarruf yöntemleri ve destinasyonlara ait spesifik ipuçları… Ve daha buraya sığdıramayacağım kadar çok fazla sayıda öneri… Bu bilgileri okurken daha da keyif almanız için yer yer seyahat anılarımdan da bahsettim. 🙂 Seyahat arşivimdeki en güzel ve yaşanmışlığı olan fotoğraflarımı ve videolarımı da bu kapsamlı rehbere serpiştirdim.

Yukarıdaki harita üzerinden veya destinasyonlar başlığının altındaki ülke isimlerine tıklayarak seyahat etmek istediğiniz lokasyona ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Harita altındaki ülke ve şehir sekmelerinden de aynı noktaya ulaşabilirsiniz. 🙂

Haydi bir şehir seç ve ruhunu yollara bırak.

Son vLoglar

Son Blog Yazıları

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp