Brüksel Delirium

delirium bruksel

Brüksel Delirium, Grand Place’e çok yakın. Öncelikle şunu belirteyim alkol sağlığa zararlıdır. Bu mekanda içki içmeyip sadece fotoğraf da çekseniz kimse size laf etmeyecektir. Veya alkolsüz içecekler de tüketebilirsiniz burada. Mekanda Rock ve Blues çalıyor. Tavanı çeşit çeşit tepsiler ile dekore etmişler. Duvarları farklı farklı ve renkli tabelalar ile süslemişler. Delirium’da yaklaşık 2500 farklı çeşit bira satılıyor! Bu sayı ile 2004’de burası Guiness rekorlar kitabına girmiş. 🙂 Delirium’un barı da dünyanın en uzun barlarından biri olarak kabul ediliyor.

Masalar ve oturma mekanları birbirinden çok farklı. Barın tam önünde oturabileceğiniz gibi, kümbet tarzı size ayrılan mekanlarda da ücretsiz vakit geçirebilirsiniz. Bu mekanı karış karış muhakkak fotoğraflayın bence. 🙂 İçerisi bazen o kadar kalabalık ki, müşteriler sürekli değişiyor ama merak etmeyin kimse kimse ile ilgilenmiyor. Herkes kendi halinde. 🙂

Adres: Impasse de la Fidelite 4A

delirium bruksel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Selam! Ben Çiğdem Ceylan

Futbol aşığı bir spor spikeriyim. Seyahat etmek benim için bir tutku. Dünyayı keşfe çıkmanın bende yarattığı olumlu enerjiyi sizlere de aktarmak istiyorum. Haydi ruhunuzu yollara bırakın. :)

Son vLoglar
Son Yazılar
İlgini Çekebilir
Sayfamı Beğen