Brugge Bisiklet Turu

brugge bisiklet turu

Amsterdam kadar olmasa da Brugge şehrinde de hatrı sayılır bir bisiklet trafiği var. Ortaçağ’dan fırlamış bu masalsı kenti yürüyerek ve tekne ile gezdiniz, peki bisiklet ile şehri keşfetmek nasıl bir şey olurdu acaba derseniz, Brugge Bisiklet Turu rehberimde size birkaç tane bisiklet turu önerim olacak.

1. QuasiMundo Biketours Brugge

Bisiklet, hava yağışlı ise bir adet yağmurluk ve tur rehberi hizmeti dahil bu turun kişi başı fiyatı 27 eur. Çok pahalı demeyin. Brugge’un o tatlı ve dar sokaklarında tur rehberi eşliğinde kaybolmak ve şehrin tarihini aynı zamanda pedal çevirerek dinlemek çok keyifli.

2. Pink Bear Bike Tours

Adı çok sevimli değil mi ama? 🙂 Pembe ayı bisiklet turu. 🙂 Direk bu sevimli bisikletlerin üzerinde pedal çeviresi geliyor insanın. Bu tur belli bir rota üzerinde ilerliyor. Çok fazla turistik olmayan gizli saklı cennet köşelerini bisiklet üzerinde keşfetmeniz mümkün. Bir iki güzel kafede de mola verip waffle keyfi de yapabilirsiniz. Muhteşem! 🙂  İngilizce rehberlik hizmeti de dahil olan bu turun fiyatı kişi başı 25 eur.

brugge bisiklet turu

3. Green Bike Tour

Yine bisiklet üzerinde eğlenceli bir tur! Haftanın her günü bu tura katılabilirsiniz. Bisiklet de dahil tur fiyatı kişi başı 18 eur. Bu turun güzel bir özelliği kendi bisikletiniz ile de katılabiliyor olmanız. Kendi bisikletinizi getirirseniz sadece 9 eur ödemeniz gerekecek.

4. Vespa Tours Brugge

Ben bisiklet değil de Vespa kiralamak istiyorum derseniz o da mümkün. Turuncu ve sevimli vespanızın üzerinde minik bir grup olarak Brugge’un biraz daha kırsal kesimlerine kadar gidebilirsiniz böylece. Bence harika. Motor kullanmayı bilseydim kesinlikle bu aktiviteyi çoktan yapmıştım. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Selam! Ben Çiğdem Ceylan

Futbol aşığı bir spor spikeriyim. Seyahat etmek benim için bir tutku. Dünyayı keşfe çıkmanın bende yarattığı olumlu enerjiyi sizlere de aktarmak istiyorum. Haydi ruhunuzu yollara bırakın. :)

Son vLoglar
Son Yazılar
İlgini Çekebilir
Sayfamı Beğen